ARO
   
     
It is currently Sun Apr 28, 2024 12:47 am

All times are UTC + 2 hours




 Page 7 of 10 [ 92 posts ]  Go to page Previous  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Author Message
 Post subject: Re: Intalnire OTA, 4-6 Noiembrie 2011
PostPosted: Tue Nov 01, 2011 10:26 am 
Membru CLUB
Membru Rang 3

Joined: Fri Jul 22, 2011 7:27 am
Posts: 157
Salutare si scuze de absenta am fost internat cu baietelul in spital cu febra mare asa ca nu am putut sa scriu nimic.
Frumoase iesirile si incepe sa ma sperie putin ceea ce vad:) da ma simt increzator si sper sa nu ma fac de ras nici eu nici masina :)
voi incerca sa vad cum pot sa bag o canistra suplimentara pe undeva ca sigur voi avea nevoie
Tudop:) daca ai sufa Kinetica ma simt mai linistit sper sa achizitionez si eu ceva accesorii pana ne vedem sau macar sa fac ce mi-am propus.
Gabi! intrebare: exista undeva posibilitatea de a schimba /completa uleiul la Grup spate/fata/cutie/reductor? la Niva? ca nu am apucat sa fac asta pana acum,doar uleiul la motor,placutele de frana ,furtune,cilindu spate si lichidul au fost schimbate,eventual si o aerisire ar fi posibil?(te intreb pe tine pentru ca stiu ca tu ai mai multe informatii despre aceste aspecte si stiu ca esti in domeniu :) )multumesc!
Cabestan,Stimabile pai e frumos ce faci? nu dai nici un semn?vii si nu spui nimic? foarte urat:) apropo ti-am urmat sfatul si am schimbat senzorul cu dala pe cablu,ma ajutat RazvanGTC cu el :P


Offline
 Profile  
 
 Post subject: Re: Intalnire OTA, 4-6 Noiembrie 2011
PostPosted: Tue Nov 01, 2011 5:50 pm 
Membru CLUB
Membru Rang 17
User avatar

Joined: Tue Sep 08, 2009 11:34 am
Posts: 1529
Cine mai doreste cine mai pofteste.

Cum ar veni faptul ca facem o ultima centralizare, si ne vedem apoi voiosi in weekend.

Cu domnul Karol am luat legatura la telemobil, si a confirmat intru totul prezenta sa, pe care o asteptam cu cel mai mare drag.


Offline
 Profile  
 
 Post subject: Re: Intalnire OTA, 4-6 Noiembrie 2011
PostPosted: Wed Nov 02, 2011 8:38 am 
OffRoad Club ARO
Membru Rang 2
User avatar

Joined: Sat Oct 31, 2009 9:52 am
Posts: 148
Location: Petrila . jud Hunedoara
Nu o sa ajungem nici noi, treaba nu a mers cum am sperat noi, si cu finantele stam cam prost Saptamina trecuta am fost si la parada de la Cluj, asa ca cu parere de rau trebuie sa renuntam la aceasta iesire. Va dorim , distractie placuta, si asteptam cit mai multe poze.



_________________
Decit sa moara trei, mai bine unul!
Offline
 Profile  
 
 Post subject: Re: Intalnire OTA, 4-6 Noiembrie 2011
PostPosted: Thu Nov 03, 2011 2:15 am 
Membru Rang 0

Joined: Fri Aug 20, 2010 10:10 am
Posts: 24
Acum am aterizat si eu pe meleaguri bucurestene, vineri o iau din loc dar ajung tarziu in noapte caci trebe sa trec si prin campina pe la ai mei. Maine dau si cu telemobilul dupa cabestan sa mai stabilim una / alta :D


Offline
 Profile  
 
 Post subject: Re: Intalnire OTA, 4-6 Noiembrie 2011
PostPosted: Thu Nov 03, 2011 11:44 pm 
Membru CLUB
Membru Rang 3

Joined: Fri Jul 22, 2011 7:27 am
Posts: 157
salutare stimabile
scuze ca nu am raspuns la telefon am fost iarasi la spital cu baietelul ca a facut o stomatita si...probleme uf.
nici eu nu cred ca voi veni se vineri seara poate ca si sper sa vin sambata dimineata direct de pe drum sus la hotel,asta daca totul e bine maine cu Paul.daca nu sper ca nu va suparati pe mine dar nu voi fi prezent,eu sper sa se faca bine si sa treaca toata faza asta dar va tin la curent,
Cabestan stimabile vorbim la telefon maine pe dupa amiaza si te anunt ultimele noutati sau detalii.
te rog daca poti vorbeste totusi cu Gabi despre parte cu schimbul de uleiuri la masina,eventual o facem dupa iesirea din teren:) daca poate si e deacord :)


Offline
 Profile  
 
 Post subject: Re: Intalnire OTA, 4-6 Noiembrie 2011
PostPosted: Fri Nov 04, 2011 9:10 am 
Membru CLUB
Membru Rang 17
User avatar

Joined: Tue Sep 08, 2009 11:34 am
Posts: 1529
Stimabile, multa sanatate lui Paul, sa se faca bine si sa creasca mare! Cu Gabi am vorbit deja, deci cu schimburile nu e o problema... Ne auzim la telemobil!


Numai astazi nu e Vineri.... (adica de fapt este....) astfel incat... pentru toti cei care au confirmat si vin, cat si pentru cei care nu au confirmat, sau cei care vor sa vina doar la tura de sambata, avem la dispozitie urmatoarele numere de telefon:

Gabi -0722709604 sau 0765338809
cabestan (vstef_is) - 0726 716 550

ATENTIE - Pentru cei care vin sambata! La 9 fara 15 minute in fata hotelului Caraiman in Poiana Brasov! La ora 9 plecam pe traseu, cine intarzie cateva minute sa anunte la telefon, ca sa va asteptam.


Offline
 Profile  
 
 Post subject: Re: Intalnire OTA, 4-6 Noiembrie 2011
PostPosted: Sun Nov 06, 2011 9:31 pm 
Membru CLUB
Membru Rang 3

Joined: Fri Jul 22, 2011 7:27 am
Posts: 157
aha deci nimeni nimeni nu a apucat sa scrie nimic de la iesire?:)
hai careva sa puna link-ul cu poze ca abia astept sa le vad sau sa posteze aici:)


Offline
 Profile  
 
 Post subject: Re: Intalnire OTA, 4-6 Noiembrie 2011
PostPosted: Sun Nov 06, 2011 10:40 pm 
Membru Rang 0

Joined: Fri Aug 20, 2010 10:10 am
Posts: 24
Le-a pus razvan pe facebook si am dat si eu share la ele :D. Ma poti cauta pe mine (Stefan Ivascu) sa vezi o parte din ele. Am vorbit cu razvan si a ramas sa le puna si pe picasa dupa, iar cum le primesc si eu de la copilotul meu le pun si eu :D

Oricum concluzia este simpla... a fost superb !

p.s. La anul trebuie neaparat facute niste esarfe maro...


Offline
 Profile  
 
 Post subject: Re: Intalnire OTA, 4-6 Noiembrie 2011
PostPosted: Sun Nov 06, 2011 10:48 pm 
Membru CLUB
Membru Rang 1
User avatar

Joined: Tue Oct 20, 2009 5:26 pm
Posts: 91
Location: iasi, romania
Am ajuns si noi cu bine, nu am avut chiar nici o problema

a fost totul super, multumim gabi&co pentru cele 2 zile minunate petrecute in poiana, si totusi eu am o presimtire ca o sa ne mai vedem pana in vara odata :twisted:

p.s: si eu care ziceam ca in seara asta nu mai intru pe facebook, ce vb domle :))




later edit: we tudop, poate iei albumele de pe linku lui razvan sile pui si pe pagina de facebook OTA , ca vad ca eu nu am drepturi :)


Last edited by pazea on Sun Nov 06, 2011 11:07 pm, edited 1 time in total.


_________________
aro 24x proto aka Partag
99,5 % done
Offline
 Profile  
 
 Post subject: Re: Intalnire OTA, 4-6 Noiembrie 2011
PostPosted: Sun Nov 06, 2011 10:57 pm 
OffRoad Club ARO
Membru Rang 5
User avatar

Joined: Wed Mar 02, 2011 3:00 am
Posts: 255
Location: Brasov, Romania
acum ma cert si cu picassa si le pun sus, sa fie pentru toata lumea :mrgreen:
deocamdata pe facebook aici link cu ale mele albume... http://www.facebook.com/media/albums/?i ... 0736755521
sper sa mearga... vizionare placuta ;)



_________________
ARO 244 2.7TD
SUBARU XT 1.8T 4WD
ARO 243 2.7D
Offline
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
 Page 7 of 10 [ 92 posts ]  Go to page Previous  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

All times are UTC + 2 hours


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  

cron